w

Jak znaleźć tanie loty?

Pilot skaczący na pasie startowym

Podróżuję po świecie zarówno służbowo jak i prywatnie ale każdą podróż rozpoczynam od wyszukiwania tanich biletów lotniczych. Wyszukiwarek jest wiele i każda jest odrobinę inna ale dzisiaj pokażę ci jak możesz wykorzystać Wakacyjny Radar do znalezienia biletów lotniczych w świetnej cenie.

Jak znaleźć tanie bilety lotnicze korzystając z wyszukiwarek?

Bardzo tanie bilety lotnicze są dostępne w kilku liniach lotniczych. Trzeba wiedzieć jak korzystać z takich biletów, ponieważ niska cena jest najczęściej obwarowana szczególnymi warunkami ale o tym innym razem.

Do grona tanich linii lotniczych w Polsce zaliczamy następujące firmy:

  1. Ryanair
  2. Wizzair
  3. easyJet
  4. Vueling
  5. Air Portugal

Poza tymi liniami jest dostępnych oczywiście wiele innych jak nasz polski przewoźnik LOT, francuski Air France, niemiecka Lufthansa czy holenderski KLM itd.

Wybór jest duży i każda z w/w linii lotniczych ma swoją własną stronę internetową, na której możesz wyszukiwać tanie loty. Problem polega na tym, że jest ich zbyt dużo i żeby znaleźć najtańszy lot musiałbyś przejrzeć je wszystkie. Zanim skończysz wyszukiwanie na ostatniej stronie to ceny na pierwszej już się zmienią więc najlepiej korzystać z meta wyszukiwarek.

Korzystając z meta wyszukiwarek jak Wakacyjny Radar możesz przeszukać wszystkie w/w linie lotnicze jak również bazę sprzedawców biletów. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu i możesz znaleźć bilet w najlepszej cenie.

Planując swoja podróż pamiętaj o wyborze odpowiedniego dnia lotu. Jeśli chcesz znaleźć tani lot to będziesz musiał unikać niektórych dni tygodnia jak również świąt. Więcej o tym przeczytasz w tym artykule nieco później.

Jak kupić bilety lotnicze?

Dla szybkiego wprowadzenia odpowiem na pytanie jak w ogóle można kupić bilet lotniczy. Otóż masz do wyboru trzy możliwości.

  1. Tradycyjnie w oddziale linii lotniczych.
  2. Na każdym lotnisku możesz znaleźć biura linii lotniczych, w których możesz kupić bilet lotniczy. Kiedy zaczynałem swoją przygodę z podróżowaniem była to jedyna metoda zakupu biletu lotniczego. Bilety były wtedy fizyczne drukowane i wręczane pasażerowi w papierowej kopercie linii lotniczej. Dzisiaj wciąż można zakupić bilet lotniczy w oddziale tyle, że nie trzeba go drukować. Można go otrzymać mailem a jedyną rzeczą, którą musisz wiedzieć to numer rezerwacji.
  3. Przez internet na stronach linii lotniczych. Każda linia lotnicza ma swoją własną stronę internetową, której możesz użyć do zakupu biletu lotniczego. Wchodzisz np. na stronę www.lot.com wybierasz miejsce i datę wylotu/powrotu a wyszukiwarka LOTu przeszuka ich bazę danych i znajdzie dla Ciebie bilety lotnicze. Wygodna metoda jeśli jesteś przywiązany do jakichś linii lotniczych. Niestety pozostaje pytanie czy znaleziony bilet jest najtańszym z dostępnych na danej trasie? Wydaje mi się, że nie.
  4. Wyszukując za pomocą meta-wyszukiwarek. No i tu dochodzimy do „drzwi numer trzy” czyli najlepszej z możliwości jeśli chcesz znaleźć tani bilet lotniczy. Meta wyszukiwarki to strony internetowe, które dają możliwość przeszukiwania bazy danych linii lotniczych. Korzystając z takich stron możesz bez żadnych opłat znaleźć najtańsze loty. Kiedy już je znajdziesz to po kliknięciu „zakup” zostaniesz przeniesiony na stronię przewoźnika (LOT< Lufthansa, Wizzair, Ryanair itd.) gdzie dokonasz zakupu. Takie rozwiązanie jest najlepsze dla Ciebie, ponieważ za jednym razem przeszukujesz kilkanaście baz danych a zakupu biletu dokonujesz tam, gdzie jest najtaniej. A co jest najważniejsze nie płacisz żadnej opłaty transakcyjnej. Meta wyszukiwarki jak Wakacyjny Radar nie pobierają żadnych opłat od użytkowników!

Kiedy bilety lotnicze są najtańsze?

Jest bardzo wiele różnych i czasem sprzecznych informacji na ten temat. Postaram się część z nich rozwiać i przedstawić nasz punkt widzenia.

Podczas naszej pracy z systemem wyszukiwania tanich lotów, z którego korzystamy zauważyliśmy kilka prawidłowości dotyczących cen biletów lotniczych. Oto one:

Wybieraj bilety lotnicze z odpowiednim wyprzedzeniem

To jest bardzo ważny element. Jeśli to tylko możliwe kupuj bilety lotnicze z przynajmniej 4 tygodniowym wyprzedzeniem. Możesz nie dowierzać ale wystarczy, że przyjrzysz się cenom biletów, które zostały znalezione w naszym systemie z datą wylotu za kilka dni. Dla przykładu na naszej stronie tanie loty do Nowego Jorku znalazłem w dn 28.04.2019 takie bilety:

Zrzut ekranu z tanimi biletami lotniczymi do Nowego Jorku, które są w systemie Wakacyjny Radar

Jak łatwo zauważyć najbliższy lot jest mega drogi kosztuje około 1.000 PLN więcej niż pozostałe. Linie lotnicze osiągnęły wymagane minimum sprzedanych biletów lotniczych i podniosły cenę najbliższego lotu.

W ten sposób zarabiają na wszystkich, którzy podróżują służbowo i nie kupili wcześniej biletu. Teraz muszą zapłacić więcej dlatego zawsze kupuj z odpowiednim wyprzedzeniem. Innym przykładem są tanie loty do Londynu, które znalazłem trochę później.

Tanie loty z Warszawy do Londynu

Zwróć uwagę na to jak zmniejszają się ceny wraz ze zmianą daty wylotu. Zależność nie jest idealna, ponieważ nie tylko data wylotu ma wpływ na cenę ale można ją w ten sposób łatwo zobaczyć.

Podsumowując jeśli tylko możesz to kupuj bilety lotnicze z przynajmniej 4 tygodniowym wyprzedzeniem.

Wybierz odpowiedni dzień wylotu – bądź elastyczny

Posłużę się przykładem lotu do Nowego Jorku. Powyżej możesz zobaczyć ceny biletów znalezione w naszym systemie. 29.04.2019 to poniedziałek. Dla tej trasy i tego tygodnia najtańsza jest środa ale co ciekawe drugi najdroższy bilet jest w piątek 03.05.2019.

Pytanie oczywiście czy jest to reguła?

Otóż nie. Z moich obserwacji wynika, że na cenę biletu lotniczego mają wpływ jeszcze inne parametry jak aktualny popyt, miesiąc czy święta. Skoro to nie jest reguła to jak znaleźć odpowiedni dzień tygodnia?

Otóż są dwa sposoby.

Po pierwsze na każdej stronie portalu Wakacyjny Radar, która przedstawia tanie loty z miasta A do miasta B znajdziesz zakładkę „Najbliższe loty z A do B”. Wystarczy spojrzeć na ceny biletów i widzisz jak na dłoni, który dzień tygodnia jest najtańszy dla danej trasy.

Druga metodą jest skorzystanie z kalendarza, który również znajdziesz na każdej Naszej stronie z tanimi lotami z miasta A do B. Kalendarz wygląda tak:

Kalendarz tanich lotów do Nowego Jorku
Źródło: Wakacyjny Radar

Na zielono zaznaczony jest styczeń 2020 i właśnie wtedy nasz system znalazł najtańszy bilet lotniczy do Nowego Jorku. Dla mnie to trochę za późno więc kliknąłem czerwiec. Oto co zobaczyłem:

Szczegółowy kalendarz tanich lotów do Nowego jorku

W naszym systemie znajduje się kilka biletów lotniczych a najtańszy jest z wylotem drugiego czerwca 2019. Przesuwając kursor nad dany dzień tygodnia zobaczysz również dzień powrotu.

Daty wylotu i powrotu w kalendarzu tanich lotów

W ten sposób sprawdzisz ceny biletów lotniczych w całym miesiącu. Na pewno zauważyłeś, że ceny nie są widoczne dla wszystkich dni tygodnia. Otóż nasz system buforuje bilety lotnicze znalezione przez użytkowników ale nie przechowujemy ich w nieskończoność. Aby zapewnić odpowiednie działanie systemu usuwamy tanie loty, które nie są zbyt często wyszukiwane.

Nie kupuj biletów lotniczych w okresach świątecznych

Nie będę tutaj pokazywał przykładów ale wytłumaczę szybko o co chodzi. Święta jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie są okresami wzmożonego ruchu podróżujących samolotami. Ludzie jadą odwiedzić rodzinę lub wracają do domu na święta dlatego takich okresów najlepiej unikać.

Szczególnie unikaj wylotów piątkowych, ponieważ wielu podróżujących chce wykorzystać dodatkowe dwa dni weekendu na pobyt z bliskimi. Linie lotnicze doskonale o tym wiedzą i w takich okresach nie znajdziesz tanich lotów.

Zapomnij o ciasteczkach

Wśród internautów panuje przekonanie że linie lotnicze zmieniają ceny korzystając z ciasteczek instalowanych na twoim komputerze.

Jeśli byłaby to prawda mógłbyś to bardzo szybko sprawdzić. Wystarczy że otworzysz kilka okien w trybie incognito z wyszukiwaniem tej samej trasy, w tym samym czasie i kilkanaście razy na każdej z nich spróbujesz wyszukać ten sam lot.

Kierując się logiką, że linie lotnicze śledzą ilość wyszukiwań i na tej podstawie zmieniają cenę biletu powinieneś za każdym razem widzieć ciut droższy bilet.

Nic takiego się jednak nie stanie.

Linie lotnicze mają o wiele bardziej wyrafinowane algorytmy wykorzystywane do tego aby ustalać ceny biletów. Przede wszystkim interesujące jest dla nich osiągnięcie minimum sprzedaży które pozwoli pokryć koszty. Dlatego na samym początku oferują bilety w niskich cenach stopniowo je podwyższając.

To powoduje że każdy kto widział dzień wcześniej tańszy bilet będzie bardziej chętny do zakupu jeśli dziś bilet będzie droższy. Po prostu każdy będzie się martwił że jutro może być jeszcze droższy. Dlatego też nie musisz wykorzystywać trybu incognito ale jeśli chcesz to i tak nic się nie zmieni.

Jak znaleźć tanie loty?

Jak widzisz spośród dostępnych możliwości meta wyszukiwarki są najlepszym rozwiązaniem. Korzystając z nich możesz łatwo przeszukać bazę danych różnych linii lotniczych oraz agentów a zakupu dokonujesz bezpośrednio u sprzedawcy.

Dotychczas znalezienie taniego biletu lotniczego nie było łatwe. Większość wyszukiwarek internetowych daje użytkownikom wyłącznie możliwość wpisania miejsca wylotu i powrotu z konkretną datą ale równocześnie nie udostępniają informacji o innych znalezionych przez użytkowników biletach.

My podchodzimy do tematu trochę inaczej. Na stronach portalu Wakacyjny Radar możesz znaleźć tanie bilety lotnicze które zostały znalezione przez innych użytkowników oraz zapamiętane w naszym systemie. W ten sposób możesz łatwo i szybko sprawdzić aktualne ceny lotów na wybranej trasie.

Oto w jaki sposób możesz znaleźć tanie loty.

Wchodzisz na stronę Wakacyjny Radar.

Strona główna wyszukiwarki Wakacyjny Radar

Teraz możesz ustawić lotnisko, z którego chcesz lecieć i do którego zmierzasz plus oczywiście planowaną datę podróży. Po kliknięciu „Szukaj biletów” otworzy się nowe okno wyszukiwarki, w którym zobaczysz znalezione bilety lotnicze. Działa to tak samo jak każda inna wyszukiwarka.

Korzystając z portalu Wakacyjny Radar masz jeszcze drugą, dodatkową możliwość, której nie znajdziesz nigdzie indziej a mianowicie możesz podejrzeć tanie loty znalezione przez innych użytkowników.

Po co?

Otóż wyobraź sobie, że szukasz ciekawego miejsca na wakacje ale nie wiesz jeszcze dokąd lecieć. W tradycyjnych wyszukiwarkach musiałbyś wpisywać za każdym razem różne miejsca wylotu/powrotu. Tutaj nie musisz tego robić.

Wystarczy, że z górnego menu wybierzesz „Tanie loty” oraz lotnisko z którego chcesz lecieć. W tym przykładzie wybieram wylot z Warszawy.

Menu wyszukiwarki Wakacyjny Radar z tanimi lotami

Na kolejnej stronie zobaczysz poza sympatyczną mapą pogody 🙂 kilka opcji do wyboru a mianowicie:

Strona tanie loty z Warszawy

Rozwijana lista „Bezpośrednie loty z Warszawy” zawiera zestawienie biletów lotniczych, które zostały znalezione przez użytkowników naszego systemu. Domyślnie bilety sortowane są wg ceny więc na samej górze zobaczysz najtańsze. Taka lista wygląda następująco:

Bezpośrednie loty z Warszawy w wyszukiwarce Wakacyjny Radar

W pierwszej kolumnie znajdziesz lotnisko docelowe, później datę wylotu i powrotu oraz linie lotnicze, które obsługują dany lot. No i najważniejsze a mianowicie przycisk „Bilety od xxx”, dzięki któremu możesz sprawdzić cenę biletu lotniczego na danej trasie.

Pamiętaj, że wyszukania są buforowane i czasami ostateczna cena biletu może się różnić od tej, która została zapamiętana w naszym systemie dlatego najlepiej jest kliknąć ten przycisk i sprawdzić aktualną cenę. Otworzy się wtedy nowa strona wyszukiwania a nasz system poprosi sprzedawcę o aktualizację ceny.

Dla przykładu w oknie, które widzisz powyżej kliknąłem lot do Oslo za 69PLN. Wyszukiwarka Wakacyjny Radar poprosiła linie lotnicze o aktualizację ceny biletu i oto wynik, który zobaczyłem:

Wyniki wyszukiwania biletów lotniczych z Warszawy do Oslo

W tym przykładzie cena biletu w systemie uległa zmianie o kilka złotych. Jeśli taka cena byłaby do przyjęcia to po kliknięciu żółtego przycisku „Kup” zostałbyś przeniesiony na stronę Ryanair, gdzie mógłbyś kupić bilet lotniczy na tej trasie. Tak wygląda strona linii lotniczych Ryanair, do której zostałbyś przeniesiony w tym przypadku:

Strona linii lotniczych Ryanair z biletem z Warszawy do Oslo znalezionym przez Wakacyjny Radar

Jak widzisz ostateczną cenę biletu Ryanair ustalił na 89,46 PLN a więc odrobinę inną niż znalezioną w wcześniej. Jest to spowodowane tym, że ceny biletów lotniczych ulegają ciągłym zmianom i czasami setki osób dokonują rezerwacji w tym samym czasie.

Poza tym wysokość rabatu, który widzisz na lot powrotny (w tym przypadku 15,80 zł) również ulega ciągłym zmianom. Zawsze sprawdzaj ostateczną cenę biletu na stronie sprzedawcy czyli linii lotniczych lub agenta!

W kolejnej zakładce strony Tanie loty z Warszawy możesz znaleźć tanie loty wraz z informacją kiedy zostały znalezione. Są to loty z przesiadkami i bez, zebrane razem i stanowi pewne uzupełnienie poprzedniej listy.

Możesz korzystać z dowolnej w zależności od tego czy ważny jest dla Ciebie bezpośredni lot czy zgadzasz się na przesiadki.

Tanie loty z Warszawy

W kolejnej zakładce jest jeszcze jedna fajna funkcja, którą chcę teraz przedstawić. Kalendarz tanich lotów.

Kalendarz tanich lotów z Warszawy do Masterdamu

Korzystając z tego kalendarza możesz szybko i łatwo zobaczyć, w którym miesiącu są najtańsze loty. Taki kalendarz znajdziesz na każdej stronie portalu Wakacyjny Radar z lotami z miasta A do miasta B. pisałem już o nim wcześniej przy wyborze odpowiedniego dnia wylotu więc nie będę się specjalnie rozpisywał ale dodam jeszcze jeden trick. Przełącz się na lot „w jedną stronę” i sprawdź czy przez przypadek bilet w jedną stronę nie jest dużo tańszy! Czasami się trafi więc warto. Bilet powrotny znajdziesz szybko zamieniając miejscami port wylotu ilądowania.

Jeszcze jedna, wisienka na torcie. Na stronach Portalu Wakacyjny Radar znajdziesz rozwijany przycisk „Mapa cen hoteli w …”. Dla przykładu mapa cen hoteli na stronie Tanie loty do Warszawy wygląda tak:

Mapa cen hoteli w Warszawie

Dzięki tej mapie możesz szybko sprawdzić ceny hoteli w miejscu, do którego chciałbyś lecieć. Pomyśl tylko, znalazłeś super tani lot do Rzymu i zamiast otwierać kolejne strony wyszukiwarek hoteli wystarczy, że wpiszesz powyżej mapy „Rzym” i ustawisz datę wylotu i powrotu.

Planowanie wakacji nigdy nie było tak łatwe. Mapa pozwoli Ci znaleźć hotel blisko plaży lub centrum miasta.

Jak znaleźć tanie loty gdziekolwiek?

Dla wszystkich osób poszukujących tanich lotów gdziekolwiek przygotowałem stronę Tanie loty z Polski. Na tej stronie znajdziecie bilety lotnicze znalezione w systemie Wakacyjny Radar, ze wszystkich polskich lotnisk, w różnych kierunkach świata.

Tanie loty z Polski znalezione w wyszukiwarce Wakacyjny Radar

Ilość wyświetlanych biletów dla każdego lotniska wylotowego została ograniczona na tej stronie do 10 ze względu na konieczność płynnego działania systemu informatycznego. Ale bez obaw – pozostałe bilety znajdziesz klikając „Więcej…” pod znalezionymi biletami w poszczególnych kolumnach.

Dodatkowo na stronie Tanie Loty z Polski znajdziesz przyciski do wszystkich biletów poszczególnych tanich linii lotniczych, które znaleźliśmy w naszym systemie.

Tanie linie lotnicze Wizzair i Ryanair w wyszukiwarce Wakacyjny Radar

Jak znaleźć tanie loty Wizzair?

Ta strona powstała dla wszystkich osób, które chcą znaleźć tanie loty linii Wizzair.

Tanie loty Wizzair znalezione przez wyszukiwarkę Wakacyjny Radar

Poza możliwością standardowego wyszukiwania możesz zobaczyć tanie loty Wizzair, które znaleźliśmy w portalu Wakacyjny Radar. W zakładce po lewej stronie wybierasz lotnisko wylotowe. Dla przykładu tanie loty Wizzair z Warszawy zawierają w dniu pisania tego artykułu następujące wyniki wyszukiwania:

Tanie loty Wizzair z Warszawy w wyszukiwarce Wakacyjny Radar

Jak widzisz szukanie tanich lotów Wizzair nigdy nie było łatwiejsze. Na jednej stronie znajdziesz różne kierunki i różne daty podróży. Jeśli wyniki ci nie odpowiadają to zawsze możesz wprowadzić inny termin i miejsce wylotu ale pamiętaj, że dajemy Ci dostęp do całej bazy i wyszukiwarka Wakacyjny Radar znajdzie najtańszy bilet lotniczy (niekoniecznie Wizzair).

Jak znaleźć tanie loty Ryanair?

Mamy takie hobby żeby robić przeróżne strony korzystając z dostępu do baz danych z cenami biletów 🙂

Tym razem przygotowaliśmy zestawienie tanich lotów Ryanair gdziekolwiek tylko chcesz. Ta strona jest bardzo podobna do strony z tanimi lotami Wizzair tyle, że zawiera wyłącznie bilety Ryanair znalezione przez użytkowników i zapamiętane w naszym systemie.

Tanie loty Ryanair, które można znaleźć w wyszukiwarce Wakacyjny Radar

Podobnie jak na poprzedniej stronie wystarczy, że wybierzesz po lewej stronie miasto, z którego chcesz lecieć. Po prawej stronie zobaczysz zestawienie tanich lotów Ryanair, które znajdują się w naszej bazie. Teraz wystarczy wybrać dokąd chcesz lecieć i kupić bilet na stronie Ryanair.

Jak znaleźć tanie loty do Londynu?

Poszukiwanie taniego lotu do Londynu możesz zacząć od wpisania w wyszukiwarce miejsca wylotu i ustawieniu Londynu jaki punkt docelowy.

Możesz również skorzystać z naszej strony „Tanie loty do Londynu”. Na tej stronie znajdziesz ceny biletów lotniczych do Londynu ze wszystkich polskich lotnisk. Bilety zostały pogrupowane na bezpośrednie, tanie i najbliższe. Dzięki temu możesz szybko zobaczyć aktualne ceny biletów do Londynu bez konieczności wpisywania ich w wyszukiwarce.

Koniecznie sprawdź również ceny w kalendarzu tanich lotów. Pozwoli Ci to szybko sprawdzić ceny biletów lotniczych w poszczególnych miesiącach roku. oto zrzut kalendarza, który zrobiłem podczas pisana tego tekstu:

Kalendarz tanich lotów na trasie Warszawa - Londyn

W Londynie znajduje się kilka lotnisk jak Heathrow, Gatwick czy Stansted dlatego koniecznie zwróć uwagę na lotnisko docelowe. Kiedy najdziesz odpowiedni dla siebie lot wystarczy kliknąć niebieski przycisk z ceną biletu.

Tanie loty z Warszawy do Londynu znalezione w portalu Wakacyjny Radar

Zostaniesz wtedy przeniesiony do okna wyszukiwania a system sprawdzi czy cena jest wciąż aktualna. Jeśli tak to po kliknieciu przycisku Kup otworzy się nowe okno ze stroną sprzedawcy biletu lotniczego.

Pamiętaj, że portal Wakacyjny Radar nie prowadzi sprzedaży biletów lotniczych – udostępniamy dla Ciebie wyszukiwarkę połączoną z setkami linii lotniczych ale zakupu biletu dokonujesz bezpośrednio na stronach linii lotniczych lub agentów. Takie rozwiązanie pozwala Ci nie tylko znaleźć najtańsze loty ale również możesz czuć się bezpiecznie kupując w renomowanych markach jak LOT, Lufthansa, KLM itd.

Jak znaleźć tanie loty do Rzymu?

Nie prostszego 🙂 Wystarczy odwiedzić stronę „Tanie loty do Rzymu” i wybrać odpowiednią zakładkę z miastem wylotu po lewej stronie ekranu.

Tanie loty do Rzymu w wyszukiwarce Wakacyjny Radar

Po prawej zobaczysz tanie loty znalezione w naszym systemie. Jeśli daty Ci nie odpowiadają to po prostu wracasz do górnej części ekranu i wpisujesz Rzym jako miejsce docelowe i odpowiednie miasto wylotu w pozycji „Początek”.

Strona Tanie Loty do Rzymu z oknem wyszukiwania

Jak widzisz na zrzucie powyżej możesz wybrać konkretne lotnisko docelowe jak Leonardo da Vinci, Ciampino lub po prostu ustawić Rzym, Włochy i wtedy zobaczysz wyniki dla obydwu lotnisk, posortowane wg ceny.

Pamiętaj o kalendarzu tanich lotów do Rzymu, który również znajduje się na tej stronie.

Podpowiedź: Na stronie Tanie loty do Rzymu umieściłem również mapę z cenami hoteli w Rzymie. Jeśli znajdziesz tani bilet lotniczy możesz szybko i łatwo sprawdzić cenę hotelu bez potrzeby przechodzenia do osobnej wyszukiwarki. Dane do tej mapy dostarcza Booking.com i po wybraniu hotelu w zadowalającej cenie zostaniesz przeniesiony do tego portalu, w którym będziesz mógł dokonac rezerwacji.

Jak znaleźć tanie loty po polsce?

Najlepiej wpisz w wyszukiwarce odpowiednie miasta wylotu i powrotu. Tak jest najwygodniej.

Dla Twojej wygody na stronie głównej portalu Wakacyjny Radar umieściłem również zakładkę Pociągi. Dostawcą silnika wyszukującego jest Omio co gwarantuje bezpieczeństwo zakupu i dostęp do bazy danych pociągów oraz autobusów. Dzięki temu, że Omio jest Naszym Partnerem możesz bezpośrednio ze strony Wakacyjny Radar przeszukiwać ich bazę danych. Możesz w ten sposób szybko porównać ceny biletów lotniczych oraz pociągów i autobusów.

Jak znaleźć tanie loty last minute?

Na ten temat jest sporo dyskusji. Jedni uważają, że warto szukać tanich lotów last minute a inni, że nie ma to najmniejszego sensu, ponieważ takie bilety nie istnieją.

Z naszych obserwacji wynika, że czasami można znaleźć takie loty. Najłatwiej i najszybciej znajdziesz je na naszej stronie Tanie loty z Polski. Jeśli przyjrzysz się wynikom wyszukiwania to zauważysz, że dla niektórych biletów data wylotu to właśnie dzień, w którym przeglądasz stronę (lub +1 dzień). Ten artykuł kończę pisać w dn. 03.05.2019 i po otwarciu strony Tanie loty z Polski znalazłem last minute do Aten z Łodzi.

Tanie loty z Łodzi - bilet last minute do Aten

Na pierwszej pozycji jest bilet z datą wylotu dzień później. Prawdziwy last minute do Aten w maju 2019 🙂 Dzięki temu, że wyniki są posortowane wg ceny to najtańsze loty, w najbliższym czasie znajdziesz zawsze na tej stronie.

Podsumowanie

Myślę, że ten artykuł pomoże Ci wyszukiwać tanie loty na wymarzone wakacje, weekendowy wypad czy podróż służbową. Portal Wakacyjny Radar powstał po to żeby ułatwiać podróże wszystkim tym, którzy chcą wyjechać, odetchnąć, wypocząć i nie chcą przepłacać. Jeśli artykuł Ci się podobał zostaw lajka na FB a jeśli chcesz coś dodać to pisz w komentarzach – może artykuł wymaga aktualizacji lub zmian 🙂

Dokąd chcesz lecieć?Więcej kierunków znajdziesz na stronie Tanie loty z Polski

Więcej pomysłów na podróże znajdziesz tutaj.

Polub nas na Facebook

Jeśli podobał Ci się ten wpis i chcesz wiedzieć więcej kliknij na przycisk poniżej!

Napisane przez Michał

Kocham podróże i poznawanie ludzi z całego świata. Mam przyjaciół w odległych miejscach świata i zwiedziłem dosyć spory kawałek naszej planety.

Agoda discount coupon

Agoda discount coupon

Malaga - widok miasta

Malaga w sierpniu 2019 za 1.495 zł/os (lot + 7 nocy + transfer)