TANIE LOTY DO LONDYNU

Kalendarz tanich lotów do
Londynu

Korzystając z kalendarza możesz łatwo znaleźć tanie loty do Londynu.
Po wyborze miesiąca wyświetli się kalendarz, na którym będziesz mógł wybrać konkretny dzień wylotu.
Zwróć uwagę, że kalendarz najpierw obejmuje okres jednego roku a dopiero później zawężasz poszukiwania do konkretnej daty. W ten sposób możesz znaleźć super tanie loty! Oznaczenie roku znajdziesz na osi pionowej.

Hotele w promocji w Londynie

Korzystając z tej interaktywnej części naszej strony możesz wybrać dla siebie najlepszy hotel trzygwiazdkowy lub blisko centrum miasta. Ceny pochodzą z naszej porównywarki hotelii po ich kliknięciu zostaniesz przeniesiony na stronę, na której będziesz mógł dokonać rezerwacji w wybranym terminie.
Jeśli znalazłeś bilet lotniczy w dobrej cenie to korzystając z tej strony możesz szybko sprawdzić ceny hoteli w tym okresie. Wystarczy wpisać odpowiednie daty po wybraniu hotelu z listy powyżej.

Dokąd chcesz lecieć?


Loty z Gdańska

Tanie bilety lotnicze z Gdańska:
Gdańsk – Amsterdam
Gdańsk – Antalya
Gdańsk – Ateny
Gdańsk – Barcelona
Gdańsk – Berlin
Gdańsk – Dortmund
Gdańsk – Londyn
Gdańsk – Neapol


Więcej kierunków znajdziesz na stronie Tanie loty z Polski

Informacje dodatkowe


Skąd lecieć do Londynu?

Planując podróż do Londynu pamiętaj o tanich liniach lotniczych Ryanair oraz Wizzair. Korzystając z takich linii lotniczych pamiętaj jednak żeby zawsze sprawdzać lotnisko, na których lądują. Tanie linie jak Ryanair latają do Luton i Stansted a te lotniska są oddalone od centrum Londynu

Ogólne informacje na temat Londynu

Londyn jest wspaniałym miastem ale noclegi są tam dosyć drogie. Planując wyjazd pamiętaj o sprawdzeniu rożnych ofert hoteli w Londynie.

Klimat w Londynie

No cóż „taki mamy klimat” 🙂 Nie umiałem się powstrzymać…
Wracając do tematu to spodziewaj się sporych opadów deszczu. Londyn to nie ciepła tropikalna wyspa dlatego nie należy się spodziewać takiej pogody.
Najlepszy miesiąc, do zwiedzania Londynu w dobrą pogodę do to Wrzesień. Obserwując dane historyczne można powiedzieć, że najcieplejszymi miesiącami są czerwiec, lipiec i sierpień. W styczniu podobnie jak u nas należy się spodziewać zimy i jest to jeden z statystycznie najbardziej mokrych miesięcy.

Tanie loty do Londynu
Kupno taniego biletu lotniczego do Londynu może być początkiem wspaniałej podróży – widziałeś już Big Ben ?

Co warto zobaczyć w Londynie?

Ciekawych miejsc jest bardzo wiele a czasu nigdy nie wystarcza dlatego warto zaplanować swoją podróż. Ze swojej strony polecam oczywiście najlepsze atrakcje a więc:

– Muzeum Historii Naturalnej. Fajne miejsce, w którym można zobaczyć spory kawałek historii w dosyć nowoczesny sposób. Muzeum jest wręcz naszpikowane technologią pełną dotykowych ekranów, mechanicznych dinozaurów czy symulowanych trzęsień ziemi.

– Notting Hill. Bardzo zamożna dzielnica Londynu, którą warto odwiedzić pieszo podziwiając wspaniałe, kolorowe budynki o charakterystycznych drzwiach. Można wpaść do księgarni, w której był kręcony firm z Julią Roberts i Hugh Grantem o tym samym tytule.

Warner Bros. Studio – The Making of Harry Potter. Wszyscy miłośnicy sympatycznego czarodzieja i pozostałych bohaterów będą mogli na nowo odkryć tą cudowną historię.

– Buckingham Palace. Pałac królowej nieustannie kojarzy mi się z grą, w którą grałem jako dziecko. Konkretnie były to szarady a rozwiązaniem było Buck + King + Ham a na wylosowanej przeze mnie karcie był jeden dolar, król i szynka 🙂 Trochę się nagłowiłem… ale wracając do tematu warto zobaczyć uroczystą zmianę warty przed pałacem królowej i kto wie, może spotkacie rodzinę królewską.

Jeśli chcecie zaplanować zwiedzanie z przewodnikiem to umieszczam poniżej kilka ofert wycieczek zorganizowanych, które można zakupić korzystając z portalu GetYourGuide. Nie ma obowiązku i jeśli znasz język to możesz swobodnie poruszać się po mieście a właściwie już teraz to chyba nawet nie trzeba znać języka. Patrząc na to ilu naszych rodaków wyjechało tam do pracy to chyba co trzecia osoba mówi po Polsku. Tak czy siak możesz skorzystać z oferty przewodnika jeśli tylko chcesz.

Transport w Londynie

Oczywiście wybierając się w podróż do tego wspaniałego miasta należy pamiętać o lewostronnym ruchu ulicznym.
Jeśli planujesz lot do Stansted, Gatwick lub Luton to pamiętaj, że z lotniska możesz dostać się do centrum Londynu korzystając z komunikacji miejskiej. Przykładowe autobusy, które jeżdżą na tej trasie to easyBus oraz National Express.
Wszystkie informacje dotyczące transportu publicznego znajdziesz na tej stronie.
Metro jest najwygodniejszą formą transportu ale jeśli szukasz samochodu do wynajęcia to możesz skorzystać z którejś z wyszukiwarek, np. Economybooking.

Kiedy można kupić tanie loty do Londynu?

Przyglądając się cenom biletów lotniczych do Londynu mogę powiedzieć, że najtańsze loty można znaleźć kupując z przynajmniej 3 tygodniowym wyprzedzeniem. Czasami linie lotnicze Ryanair organizują obniżkę i wtedy można kupić bilet lotniczy do Londynu w cenie nawet kilkudziesięciu złotych.
Warto obserwować naszą stronę tanie loty do Londynu i wypatrywać świetnych okazji.

Gdzie jest lotnisko w Londynie?

Na mapie poniżej zaznaczyłem lotniska w Londynie. Korzystając z tej mapy możesz łatwo zobaczyć, w której części Londynu znajdują się poszczególne lotniska.

Ile trwa lot do Londynu?

Podróż samolotem do Londynu trwa około dwóch i pół godziny. Więcej szczegółów możesz zobaczyć w rozkładzie lotów, który umieszczony jest na początku tej strony (po wybraniu lotniska wylotowego po lewej stronie ekranu).

Polskie Linie Lotnicze LOT

Strona kontaktowa LOT
ADRES:
ul. 17 Stycznia 43
02-146 Warszawa
TELEFON
+48 22 577 77 55
Recepcja Polskich Linii Lotniczych LOT dostępna w dniach roboczych w godzinach 9.00-17.00

Lot odprawa online


WizzAir

Strona kontaktowa WizzAir

WizzAir odprawa online


Norwegian

Strona kontaktowa Norwegian

Norwegian odprawa online


Lufthansa

Strona kontaktowa Lufthansa
Telefon +48 22 512 3917
Faks +48 22 338 1302
Godziny otwarcia
Poniedziałek 08:00 – 18:00
Wtorek 08:00 – 18:00
Środa 08:00 – 18:00
Czwartek 08:00 – 18:00
Piątek 08:00 – 18:00
Sobota 08:30 – 17:00
Niedziela 08:30 – 17:00
Święto 08:30 – 17:00

Lufthansa odprawa online


Wyszukiwarka lotów

Wróć do góry
Zamknij