Tarnowskie Góry
Najlepsze hotele

Witaj na stronie poświęconej podróżom. Dla Twojej wygody umieściłem tutaj kilka hoteli z możliwością sprawdzenia cen w każdym w nich. Po prostu wybierz datę, która Cie interesuje i kliknij „Pokaż ceny”

Hotel Opera

Jeśli szukasz świetnego hotelu w Tarnowskich Górach to zdecydowanie polecam hotel Opera. Dzięki temu, że znajduje się praktycznie w centrum miasta będziesz mógł cieszyć się urokami miejscowego rynku i świetną kawą, którą serwuje „Gryfny Kafyj”.

Hotel został niedawno otwarty. Jest to nowoczesny obiekt z klimatyzowanymi pokojami. Jedyną wadą jest niewielki parking przed obiektem. Tarnowskie Góry współpracują z programem Parkanizer na Androida i sugeruje korzystanie właśnie z niej aby znaleźć miejsce parkingowe w pobliżu hotelu.


Hotel Neo

Hotel Neo znajduje się tuż przy obwodnicy Tarnowskich Gór. Świetna lokalizacja, która pozwala szybko dotrzeć w każde miejsce Tarnowskich Gór. Hotel nowoczesny z klimatyzowanymi pomieszczeniami oraz restauracja hotelową. Mogę polecić carpaccio oraz „stek Neo” o ile dacie radę takiej porcji mięsa. Potrawy są bardzo dobre a kuchnia radzi sobie również z większą ilością gości.

Tuż obok hotelu znajduje się par wodny, w którym możecie nie tylko popływać ale również pozjeżdżać i wyszaleć się w wodzie. Dla wszystkich osób, które mają problemy z przeziębieniami polecam grotę solną, która pozwala oddychać orzeźwiającym i zdrowym powietrzem. Z kolei miłośnicy broni docenią znajdującą się w parku strzelnicę… można poszaleć 🙂


Hotel Na Pozdamczu

Hotel na Podzamczu to jeden z najlepszych hoteli w Tarnowskich Górach. Dla gości przygotowane zostały komfortowe pokoje w stylu imperialnym a smaku temu miejscu dodaje lokalna restauracja z takimi przysmakami jak gicz w piwie i ziemniaki z kapustą oraz  tradycyjny śląski żurek z jajkiem.

Hotel ten jest bardzo popularny i poza pokojami i restauracją został wyposażony w zewnętrzną scenę, na której odbywają się okazjonalne koncerty oraz wesela pod gołym niebem.


Hotel Olimpijski

Hotel Olimpijski w Tarnowskich Górach znajduje się niedaleko dworca kolejowego. W hotelu znajdą Państwo wygodne łóżka oraz podstawowe udogodnienia. Przewagą hotelu jest wielojęzyczna obsługa, która mówi w aż 5 językach.


Hotel Aslan

Hotel położony w odległości kilku kilometrów od centrum Tarnowskich Gór. Oferuje 27 pokoi oraz salę konferencyjną.


Restauracje w Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry mają do zaoferowania wiele restauracji, które umożliwią Państwu poznanie smaków regionu. 

Najbardziej popularne restauracje to:

– Modra. Restauracja znana z programu Magdy Gessler, która dotrzymała słowa i utrzymuje rewelacyjną jakość serwowanych posiłków.

– Sherlok. Restauracja na rynku, która serwuje najlepsze steki w okolicy oraz mega burgery ze świetnej wołowiny.

– Imbirowy Dworek. Restauracja prowadzona z pasją i miłością do jedzenia. Przygotowane przez właściciela posiłki są nie tylko smaczne ale i również zdrowe a polędwica „Leśny skrzat” bije rekordy popularności.

Co warto zobaczyć w Tarnowskich Górach ?

Kopalnia srebra​

Wpisana na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO kopalnia srebra pozwala poznać wspaniałą historię wydobycia srebra w regionie Tarnowskich Gór.​

Park w Świerklańcu

Wspaniały park, który znajduje się w odległości kilku kilometrów od Tarnowskich Gór. Miejsce, w którym mieszkańcy urządzają sobie piknik i spacer w gorące dni lata. Zachwyca architekturą i kryje niespodzianki jak Mały Wersal 🙂

Możesz poczytać więcej na stronie TripAdvisor.

​Sztolnia czarnego pstrąga​

Zabytkowa sztolnia, w której mogą Państwo wybrać się w rejs podziemną łodzią. Wspaniałe miejsce i niesamowite historie. Podczas wycieczki konicznie powinni Państwo wypatrywać pstrągów, które wciąż można tam spotkać.

Sztolnia czarnego pstrąga

Wszystkie hotele w Tarnowskich Górach​

Wróć do góry
Zamknij