w , ,

VacationClub, Świnoujście na majówkę za 587 PLN/os (5 dni)

Świnoujścia nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.

Jeśli jesteście w wieku podobnym do mojego to pewnie pamiętacie wakacje nad morzem z rodzicami. Kempingi przypominały garaże a toalety były… jakie były.

Ale przecież nie po to się jedzie na wakacje żeby to pamiętać.

Jedzie się po to żeby wypocząć, bawić się i spotkać z bliskimi. Wieczorem można wyskoczyć na piwo, zjeść dobrą kolację i pospacerować po plaży patrząc na piękny zachód słońca.

VacationClub oferuje dzisiaj specjalną ofertę, którą warto wziąć pod uwagę jeśli planujecie wypad na majówkę.

No więc do rzeczy…

Lokalizacja

Szczegóły oferty partnera

Cena oferty Min. 5 nocy +Wielkanoc, Majówka, Wakacje zawiera

  • wejście do Baltic Park Molo Aquapark obok Radisson Blu Resort Świnoujście: basen pływacki, basen rekreacyjny z atrakcjami, m.in. sztuczną falą, basen dla dzieci ze zjeżdżalniami, 4 zjeżdżalnie, w tym dwie pontonowe, „rwąca rzeka”, 4 jacuzzi, spray park, a także strefa saun z tepidarium (1 godzina dziennie, obowiązuje od dnia przyjazdu do końca dnia poprzedzającego wymeldowanie) – każda kolejna godzina z rabatem 50%
  • Internet Wi-Fi
  • odbiór kluczy w recepcji VacationClub przy Al. Baltic Park Molo 1 w godz. 8-20 (apartamenty mieszczą się pod innym adresem)

Cena nie zawiera

  • wyżywienia
  • opłaty klimatycznej – 4 zł/doba/os.
  • opłaty za sprzątanie – 130 zł dla pobytów w terminie 21.06-31.08.2019; w pozostałych terminach: 100 zł (raz na pobyt/płatne na miejscu)
  • obowiązkowego depozytu w wysokości 400 zł jako zabezpieczenie apartamentu (depozyt jest zwracany przy wymeldowaniu, po sprawdzeniu stanu apartamentu)
  • opłat za pozostałe usługi w obiekcie

Warunki rezygnacji

Oferta bezzwrotna. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji. W przypadku niepojawienia się gościa w obiekcie nie przysługuje prawo zwrotu środków za niewykorzystany pobyt. W takiej sytuacji karta gościa zostanie obciążona pełną opłatą za dokonaną rezerwację.

Proponowany termin

Ja wybrałem termin 20-25 maja ale w tej cenie możecie wybrać inny. Zwracajcie tylko uwagę na cenę końcową, ponieważ w zależności od terminu zmienia się rabat. Ja dostałem -27% ale można dostać nawet 60%. Sprawdźcie sami 🙂

Jak skorzystać?

Tradycyjnie, korzystając z przycisku poniżej 🙂


Zdjęcia obiektu


Więcej pomysłów na podróże znajdziesz tutaj.

Polub nas na Facebook

Jeśli podobał Ci się ten wpis i chcesz wiedzieć więcej kliknij na przycisk poniżej!


Napisane przez Michał

Kocham podróże i poznawanie ludzi z całego świata. Mam przyjaciół w odległych miejscach świata i zwiedziłem dosyć spory kawałek naszej planety.

Hawana, Kuba na tydzień za 3.422 PLN/os, all inclusive

Plaża bali

Bali, Indonezja na 6 nocy w maju za 3.259 PLN/os